Lokalita

Jako stvořené pro odpočinek a relax v zimě i v létě. Apartmány se nacházejí přímo u stanice skibusu a MHD ZVON.

Charakteristika lokality je pro výběr místa pobytu klíčová. Svatý Petr, v jehož srdci se Apartmány Zvon nacházejí, je klidnou, ale zároveň historicky danou částí Špindlerova Mlýna s perfektní dostupností z centra. Apartmány se totiž nacházejí přímo u stanice skibusu a MHD ZVON. Lokalita je protkána řadou turistických tras, vedoucích z údolí až na vrcholky hor. Ať už se odsud vydáte po hřebenech k prameni Labe, nebo přes slavné krkonošské boudy až na Sněžku, budou Vaše kroky vždy doprovázet úchvatná krkonošská panoramata.

Špindlerův Mlýn nabízí od listopadu do dubna ideální podmínky pro celou řadu zimních sportů. Na nedalekých svazích najdete kvalitní, pravidelně udržované a uměle zasněžované sjezdové tratě všech obtížností o celkové délce 25 kilometrů. S jedním skipasem můžete využít celkem 14 lanovek, které dohromady přepraví 20 tisíc lyžařů za hodinu. Špindlerův Mlýn není pouze zima a lyžování. Objevte krásy Špindlerova Mlýna ze sedla horského kola, čtyřkolky nebo koloběžky nebo si užijte adrenalinové sporty či vysokohorskou turistiku.

Budova s apartmány je náhradou původního objektu penzionu  Architektura objektu odkazuje na kombinaci typických krkonošských forem, jako je sklon střechy nebo celkový objem stavby a použité tradiční materiály. Realizované detaily však dávají stavbě současnou moderní image. Apartmány Zvon jsou příkladem moderní horské stavby, která vyniká harmonickým spojením tradičních křivek se současnými trendy rekreačního bydlení a důrazem na všechny potřebné funkce. Centrálním prostorem celé stavby je schodišťová třípodlažní hala s výtahem a recepcí v přízemí. Moderní design interiéru s tradiční barevností a výrazným uplatněním dřevěných obkladů a konstrukcí krovu odpovídá specifickým nárokům na pobyt v prostředí horských apartmánů.

Špindlerův Mlýn

Naše nejslavnější lyžařské středisko leží na soutoku Labe a Dolského potoka v nadmořské výšce 710 metrů. Trvale zde žije kolem 1 200 obyvatel. Výjimečné klimatické podmínky, rozmanitá horská příroda a široké možnosti sportovního vyžití přispěly k tomu, že se Špindlerův Mlýn stal jedním z nejvýznamnějších a nejvyhledávanějších středisek v České republice. Je ideálním cílem pro milovníky všech možných zimních sportů, ale nabízí i jedinečné trasy pro vysokohorské turisty a cyklisty a mnoho dalších možností, jak aktivně strávit svůj volný čas.

 

Provozovatel rezervací:
Telefon: +420 777 043 970
E-mail: linhartova@pacgroup.cz

PAC GROUP, s.r.o.
Podlišovská 703/12, 198 00 Praha 9 - Kyje

IČ: 26776235, DIČ CZ26776235

 

2023 © Apartmany-zvon.cz -Apartmány Zvon nabízí svým zájemcům velmi lukrativní a zajímavou příležitost pro trávení zimních dnů a letních dovolených. Navrhovaný objekt pouze s 15ti apartmánovými jednotkami je umístěn na nádherném, jižně orientovaném pozemku v údolí Svatého Pet
Informace o zpracování osobních údajů